| Brand Name: | Mitsubishi |
| Model Number: | AA121XN11 |
| MOQ: | 10pcs |
| Price: | Negotiation |
| Payment Terms: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Supply Ability: | 3000pcs per week |
| Display Type | a-Si TFT-LCD, TN, Normally White |
| Active Area | 245.76 * 184.32 mm |
| Resolution | 1024(RGB) * 768 (XGA) |
| Pixel Density | 105 PPI |
| Brightness | 1300 cd/m² (Typical) |
| Contrast Ratio | 800:1 (Typical) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (CR≥10) |
| Response Time | 4/12 ms (Tr/Td) |
| Color Depth | 262K/16.7M (40% NTSC) |
| Backlight | 4 strings WLED, 100K hours |
| Interface | LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 pins |
| Operating Voltage | 3.3V (Typical) |
| Outline Dimensions | 260.5 * 203 * 10 mm (H*V*D) |
| Weight | 590g (Typical) |
| Operating Temperature | -30°C to 80°C |
| Storage Temperature | -30°C to 80°C |
| Vibration Resistance | 1.0G (9.8 m/s²) |