| Brand Name: | auo |
| Model Number: | C070FW02 V0 |
| MOQ: | 10pcs |
| Price: | Negotiation |
| Payment Terms: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Supply Ability: | 3000pcs per week |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Operating Temperature | -30°C to 75°C |
| Storage Temperature | -40°C to 85°C |
| Vibration Level | 2.9G (28.4 m/s²) |