| Brand Name: | AUO |
| Model Number: | T430QVN03.0 |
| MOQ: | 10pcs |
| Price: | Negotiation |
| Payment Terms: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Supply Ability: | 3000pcs per week |
| Brand | AUO |
| Model P/N | T430QVN03.0 CELL |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Active Area | 941.184(W) * 529.416(H) mm |
| Outline Dimensions | 953(H) * 543(V) * 1.4(D) mm |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Response Time | 8ms (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Surface Treatment | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| Weight | 1.50Kgs (Typ.) |
| Frame Rate | 60Hz |
| Power Supply | 12.0V (Typ.) |
| Operating Temperature | 0°C to 50°C |
| Storage Temperature | -20°C to 60°C |