ED060XCD PVI 6 Inch EPD E Ink LCD Display
E Ink LCD Display
76 views
Chat Now
ED060XCD PVI 6inch EPD E Ink LCD Display 1024*758Pixels brand new Brand PVI Model ED060XCD Diagonal Size 6.0 inch TypeEPD, EPD Pixel Format758×1024 ConfigurationRectangle Active Area90.58(H)×122.368(V... View More
Messages of visitor Leave a message
Chat Now
Learn More
Related Videos
E Ink LCD Display
6 Inch E Ink Display with SVGA Resolution and Grayscale for Custom EPD Screen Applications 03:34
6 Inch E Ink Display with SVGA Resolution and Grayscale for Custom EPD Screen Applications
Custom E Ink Display
9.7 Inch E Ink LCD Display with 150PPI Resolution and 1200×825 Pixel Format 05:30
9.7 Inch E Ink LCD Display with 150PPI Resolution and 1200×825 Pixel Format
BOE 23.8 Inch LCD Module MV238FHM-K11 with 1920×1080 Resolution and 300 cd/m² Brightness Touch Panel
PC LCD Module
Innolux 6.5Inch Industrial LCD Panel with 640x480 Resolution 200 cd/m² Brightness and 50pin Interface for Video Door Phone and Digital Photo Frame 00:09
Innolux 6.5Inch Industrial LCD Panel with 640x480 Resolution 200 cd/m² Brightness and 50pin Interface for Video Door Phone and Digital Photo Frame
Industrial LCD Display
Car LCD Display
4.2 Inch Black and White E Ink Display with SPI Interface for Smart ESL and Smart Cards 00:03
4.2 Inch Black and White E Ink Display with SPI Interface for Smart ESL and Smart Cards
Custom ePaper Display
2.66Inch 296x152Pixels Ultra-low Power Consumption E Ink Display for Electronic Shelf Label 00:30
2.66Inch 296x152Pixels Ultra-low Power Consumption E Ink Display for Electronic Shelf Label
Custom ePaper Display
Innolux 10.1 Inch 1280x800 Pixels 40pin IPS LCD Module for Pad & Tablet PC 00:26
Innolux 10.1 Inch 1280x800 Pixels 40pin IPS LCD Module for Pad & Tablet PC
PC LCD Module
Innolux 7inch PC LCD Module with 800*480 Pixels Resolution and 400 cd/m² Brightness 00:33
Innolux 7inch PC LCD Module with 800*480 Pixels Resolution and 400 cd/m² Brightness